Zlín Design Week zajímá Tvůj názor! Co bys rád zažil na festivalu?

Publikováno 12. 4. 2020

Zlin Design Week je festival otevřený všem, nicméně v soutěžích a přehlídkách Best in Design a Open Call jsou pro přihlášky věkové limity, a tak pořadatele zajímá, co by právě mladí umělci a designéři na týdnu plném designu nejvíce uvítali. Tým ZDW spouští výzkum a chce znát Tvůj názor!

I když se kvůli nutným karanténním opatřením setkáme na Zlin Design Weeku až v příštím roce (a to v termínu 7. do 14. května 2021, tak si to nezapomeňte už teď poznačit!), tým ZDW nezahálí a dělá vše pro to, abychom si následující ročník všichni užili o to více.

Každoročně se do Zlína v rámci festivalu sjíždějí věhlasní řečníci, renomovaní designéři, úspěšní marketéři a mnoho dalších osobností, pořádají se přednášky, výstavy, workshopy a v neposlední řadě také party, kde si může každý účastník po dni plném nových podnětů a inspirace užít nespoutanou zábavu.

Pro mladé a začínající designéry chce zlínský festival poskytnout platformu, kde budou moci bez obav prezentovat svoji designérskou a výtvarnou činnost a která jim třeba pomůže prorazit výš ve světě umění. Tým ZDW se snaží o všestranný a bohatý program, ve kterém si každý najde to „svoje“, a tak bychom rádi znali Váš názor.

Rád bys u na ZDW vystavoval? Chceš soutěžit, ale něco Ti v tom brání? Co by pro Tebe byla ta správná motivace? Něco Ti na festivalu chybí? Máš nápad pro příští ročník?

Zúčastni se ZDW výzkumu a pomoz dělat Zlin Design Week lepší a lepší!