Informační web pro kulturní profesionály napříč obory. Aktuality, články, databáze. Jsme Culturenet, projekt Institutu umění − Divadelního ústavu (IDU).
Obsah Culturenetu tvoříte i vy! Registrujte se a zdarma vkládejte aktuality nebo využijte placené inzerce.

Aktuality
Aktuality a jejich archiv Vás upozorní na grantové výzvy, nabídky ke spolupráci, rezidence, práce, nové publikace nebo zprávy z kulturní politiky. Aktuality jsou pro kulturní pracovníky i umělce. Buďte v obraze a odebírejte přehled aktualit za poslední týden. Newsletter rozesíláme našim registrovaným uživatelům každý čtvrtek.
Granty
Adresář zahrnuje subjekty nabízející grantovou podporu, stipendia či rezidenční pobyty; databáze čítající přibližně 150 položek zahrnuje subjekty působící v České republice, ve výběrové podobě i relevantní subjekty zahraniční. Vyhledávat můžete pomocí několika filtrů. Pokud v databázi chybí Vaše organizace, napište nám.
Knihovna
Knihovna je databází odborné literatury. Zahrnuje texty z kulturní politiky a kulturních a kreativních odvětví. Najdete v ní odkazy na studie, strategie, články a další studijní materiály. Většinu publikací je možné si přímo stáhnout v PDF.
Projekty
Projekty slouží jako zdroj inspirace a informací, které využijete při plánování Vašich projektů s evropskou finanční podporou. Databáze vzniká ve spolupráci s Kanceláří Kreativní Evropa – Kultura.

Web vytvořily: webdesign Marathon Studio, vývoj webu Matosoft s. r. o., ilustrace Eliška Fenclová

Kontakt
Institut umění – Divadelní ústav
sídlo: Celetná 17, 110 00 Praha 1
pracoviště: Nekázanka 16, 110 00 Praha 1

IČ 00023205
DIČ CZ00023205
Náš tým
Viktor Debnár
Aktuality
+ 420 226 522 068
Anna Štičková
Inzerce a PR
+ 420 226 522 068