Uzávěrka 31. 8.

Zlín Design Market 2021 – registrace pro designéry

Publikováno 23. 8. 2021

Zlín Design Market je místem pro nákup originálních a ručně vyráběných produktů od českých a slovenských mladých, kreativních umělců.

Zlín Design Market je projekt připravovaný již sedmým rokem společností Zlínský zámek o. p. s. Umožňuje mladým, originálním tvůrcům prezentovat a propagovat své designérské originály během prodejní výstavy. Zároveň však nabízí prostor renomovaným designérským značkám, které v mnohém inspirují a motivují začínající tvůrce i návštěvníky z řad široké veřejnosti. Designové značky a autoři zde představují módu, šperky, bytové doplňky, grafiku a mnoho dalšího nejen z prostředí českého a slovenského designu.

Cílem akce je budovat a rozvíjet projekt, u něhož se setkávají a propojují všechny generace. Záměrem je pokračovat v každoroční tradici, která se stala pravidelnou platformou pro sdílení designových novinek. Představujeme zajímavé trendy, značky, ale i nové objevy na poli designu.

Zlín Design Market 2021 se uskuteční 27. a 28. 11. 2021 ve zlínském zámku.

Základní informace k projektu pro designéry, prodejní prostory a registrační formulář je dostupný na webu Zlín Design Marketu.

Registrace jsou otevřeny do 31. 8. 2021.