Uzávěrka 30. 4.

Workshopy ve Farmstudiu – open call

Publikováno 30. 3. 2022

Máš nějakou vášeň nebo (podivuhodnou) zálibu? Chtěl(a) bys na to téma vést workshop? Pošli nám svůj návrh a staň se součástí tvůrčího víkendu v Kokoříně. Primárně hledáme výtvarné workshopy, ale uvítáme i nejrůznější interdisciplinární témata – překvap nás!

V minulosti proběhly například tyto workshopy: animace, jóga, kreativní psaní, interaktivní malba, intuitivní překlad poezie, zpěv mantry nebo tetovačkování. Workshop by měl ideálně být 1 až 3 hodiny dlouhý a můžete si určit pro kolik lidi to je. Materiál vám seženeme/proplatíme.
Odměna Jako vedoucí workshopu budeš mít proplacený pobyt (ubytování) a možnost účastnit se všech dalších workshopů zdarma. Navíc se můžeš zdarma zúčastnit tří setkání figurální kresby, které Ateliér Místoprostor pravidelně pořádá v Praze.
Kdo jsme my? Ateliér Místoprostor (Ateliér Místoprostor) je dobrovolnická skupina, která organizuje setkání figurální kresby a doprovodné kulturní události. Letos v červnu se koná třetí ročník akce, v rámci které vypadneme do přírody, budeme společně tvořit, dělat oheň, výletničit a všemožně se vzájemně obohacovat.
Farmstudio (@bohemiafarmstudio ) je nezávislé kulturní centrum ve vesničce Vysoká na Kokořínsku. Kromě šance na využití krásných vnitřních i vnějších prostor samotného Farmstudia jsou zde četné možnosti podnikání výprav do okolí, koupání v nedalekém rybníce či návštěva místní vyhlášené cukrárny.