Uzávěrka 13. 1.

Staňte se členy/členkami nového (neprofesionálního) divadelního souboru Decentral v Olomouci

Publikováno 3. 1. 2023

Zájemci o divadlo a herectví, kteří by se chtěli stát základem nového neprofesionálního divadelního souboru, se mohou přihlásit do sebezkušenostního výcviku a výcviku dramatických dovedností. Lektory výcviku jsou Miroslav Krobot a Lubomír Smékal.

Chceme založit nový neprofesionální divadelní soubor v Olomouci a hledáme zájemce o divadlo a herectví, kteří by se chtěli na vytváření tohoto autorského divadla s námi podílet.

pátek 13. 1. 2023 od 15.00 do 18.00 a v sobotu 14. 1. 2023 od 9.00 do 12.00 v objektu Telegraph Kino na Jungmannově 3 v Olomouci proběhne konkurz se všemi, kteří mají vztah k divadlu a chtěli by být základem tohoto nového tvůrčího souboru pod vedením Miroslava Krobota.

Vybraní zájemci budou absolvovat 160 hodin výcviku, který bude zaměřen na rozvoj sebezkušenosti a na navazující cvičení dramatických dovedností. Kurz povedou společně Miroslav Krobot (režisér, herec, scenárista) a Lubomír Smékal (psycholog, psychoterapeut, scenárista). V sebezkušenostní části se budeme mj. věnovat práci s „podosobnostmi“, komunikaci s nimi a jejich vzájemné interakci uvnitř nás. V nácviku dramatických dovedností budeme využívat především dialogické cvičení.

Závěrem kurzu vytvoří účastníci společně s lektory absolventské představení, které bude veřejně prezentováno jako první představení vzniklého divadelního souboru.

Více na https://d-central.art/o-projektu-decentral.