Uzávěrka 19. 7.

Prototyp 2020 – otevřená výzva

Publikováno 9. 6. 2020

Jsi nadšenec do umění, vědy nebo technologií? Nebo dokonce tyto tři odvětví ve své tvorbě propojuješ? Přihlašte svůj projekt a zúčastněte se festivalu Prototyp 2020! Ukaž se na akci kde se setkávají lidé všech generací proto, aby společně sdíleli lásku k tvoření.

Těžko předvídat, jak se současná situace během následujících měsíců vyvine, nicméně o Prototyp vás v žádném případě neochudíme. Ve dnech 23.‒25. 10. 2020 proběhne již sedmý ročník umělecko-technologického festivalu a my budeme rádi, když vy budete při tom!

Hledáme všechny, kteří s námi sdílí zájem o propojování umění, vědy a tehcnologií, jako tomu bylo na posledních ročnících festivalu Prototyp.

Jestli víte o někom, kdo zná někoho, který zná někoho, koho by opencall mohl zajímat, sdílejte. Pokud jste to Vy sami, přihlašte se vyplněním registračního formuláře.

Přihlašuj se na www.prototypbrno.cz/opencall nebo napiš na kontakt níže.

————————–

Prototyp je tvůrčí, vzdělávací a organizační platforma, která si dává za cíl úzce propojovat sféry umění, vědy a technologií a tvořit prostor pro jejich netradiční prezentaci. Spolupráce s dalšími institucemi, univerzitami a komerční sférou přináší do Brna nové kreativní talenty, vytváří platformu pro spolupráci a tvoření, jejíž výsledky snažení rezonují v Česku i zahraničí.

Prototyp vznikl v roce 2014 jako akce s cílem propojovat svět umění, vědy a technologií. Spojením zdánlivě oddělených a vzdálených oblastí vzniká každoročně v listopadu kulturní akce pro široké spektrum návštěvníků. Za šest let se festival vyvinul v tradiční akci brněnského podzimu, která se díky spolupráci s mnoha jihomoravskými institucemi a firmami, neustále rozšiřuje a proměňuje.