Uzávěrka 4. 7.

Play It By Ear – Open call festivalu podcastové tvorby

Publikováno 20. 6. 2022

Máte už podcast nebo o jeho spuštění teprve sníte? Play It By Ear je mezinárodní festival digitálního podcastingu, v rámci kterého proběhne série přednášek, workshopů a pitchingů pro nezávislé novináře, bloggery a podcastery. Věnovat se vám v něm budou zkušení tvůrci podcastů z různých koutů světa.

S podporou International Visegrad Fund (IVF) už zanedlouho začíná online kurz pro všechny, kdo mají nápady na podcast, ale nevědí, kde začít, i pro ty, kteří už na svém podcastu pracují a chtějí se propojit s mezinárodní podcastovou komunitou. Dozvíte se v něm vše o procesu tvorby podcastů od širokého spektra zkušených podcasterů a podcasterek z různých koutů světa.

Co vám kurz osvětlí a s čím pomůže:

  • Přehled odvětví a formátů podcastů
  • Návrh témat, jak vybrat název a vytvořit cover
  • Jak pracovat s hosty a dělat rozhovory
  • Nahrávání a technická stránka věci
  • Jak na storytelling a vytváření znělky
  • Propagace a výdělečnost podcastu

Kurz bude probíhat online v angličtině v termínu 5.–⁠29. 7. 2022.

Deadline přihlášení je 24. 6. 2022 (pozn. Culturenetu: datum uzávěrky bylo posunuto na 4. 7. 2022). Kurz je pro vybrané účastníky zcela zdarma, tak si tuto příležitost nenechte ujít. Přihlásit se na něj můžete vyplněním přihlášky.

Více informací o festivalu Play It By Ear a jeho programu najdete na webové stránce https://www.projects.kunsht.com.ua/play-it-by-ear

Odkaz na přihlášku: https://bit.ly/3z5lunr