Uzávěrka 21. 6.

Open call k participaci v představení na festivale OAP v Hradci Králové

Publikováno 12. 6. 2019

INSTITUT INSTITUT, ve spolupráci s Open Air Program festivalem v Hradci Králové, vyhlašuje open call k participaci v představení POOL, physical introduction Terezy Sikorové a Tomáše Moravanského.

Do představení, jež je součástí 20.ročníku festivalu Open Air Program, hledáme studenty, absolventy, herce, tanečníky, klauny, zdravotní klauny nebo jiné umělce, kteří mají alespoň malou zkušenost s klaunérií nebo o ní mají určitou představu a zároveň chuť participovat na představení.

Hlásit se mohou jednotlivci, ale i skupiny či soubory dvou a více lidí. Výzva není věkově omezená. Účastníci si na výstup nemusí nic připravovat, společná příprava proběhne až na festivalu, je však výhodou mít vlastní kostým, který si každý účastník zvolí sám a donese si ho. Zájemci mohou být součástí již jiného programu v rámci festivalu.

Termín a místo: Představení se odehraje 26. 6. 2019 v 18.30 v Atriu Radnice, sraz účastníků bude v 15.00. Představení trvá přibližně 20 minut.

Spolupráce bude honorována, účastníci také dostanou volný vstup na Open Air Program a možnost ubytování nebo příspěvek na cestovné.

INSTITUT INSTITUT je kolektivní umělecký soubor působící v České republice a na Slovensku, který sdružuje umělce různých médií a projevů, aby prezentoval a mapoval konkrétní otázky související s tvůrčími metodami současného umění. POOL je představení na pomezí fyzického divadla a výtvarné instalace, reagující konkrétně na prostor, ve kterém se inscenuje. Pool, physical introduction je separovanou scénou ze série inscenací (POOL), věnující se tématu postklauniády, stejně jako úvodu do její praktické manifestace.

Zájemci, hlaste se do 21. 6. 2019 na E . Dotazy zodpovíme e-mailem nebo telefonicky na T 776 048 413.

Více o festivalu: https://www.openairprogram.cz/o-festivalu.html