Uzávěrka 27. 4.

Oblastní galerie Liberec hledá nájemce prostor kavárny v historickém objektu Lázní

Publikováno 11. 4. 2022

Oblastní galerie Liberec vypisuje veřejnou obchodní soutěž na pronájem nebytových prostor pro provozování kavárny v bývalých libereckých městských lázních.

Předmětem pronájmu je provozovna kavárny, umístěná v přízemí historické budovy Lázní, se zázemím (kuchyně, sklad, šatna apod.) a letní terasou orientovanou do Masarykovy ulice o celkové výměře 237,43 m².

V kavárně je přibližně 30 míst k sezení ve vnitřních prostorách, v letním období je tato kapacita posílena o 15 míst na ploše terasy. Kavárna se nachází v atraktivní lokalitě na promenádní Masarykově ulici, která spojuje centrum města Liberce s Lidovými sady. Zastávka tramvaje se nachází přímo u budovy galerie.

Otevírací doba kavárny bude shodná s otevírací dobou galerie. Provoz a charakter kavárny musí odpovídat kvalitou služeb a nabízeného sortimentu místu a charakteru činnosti Oblastní galerie Liberec a musí respektovat její společenskou roli. Nebytové prostory lze provozovat jako kavárnu, čajovnu, cukrárnu či bistro se širším sortimentem výrobků studené kuchyně, teplých a studených alkoholických i nealkoholických nápojů.

Prohlídka místa plnění se bude konat v úterý 19. dubna 2022 v 11 hod. v budově Oblastní galerie Liberec.

Lhůta pro podání nabídek je stanovena na středu 27. dubna 2022 do 12 hod.

Celá zadávací dokumentace veřejné obchodní soutěže včetně výzvy, návrhu smlouvy a dalších informací je zveřejněna na webu Oblastní galerie Liberec (https://www.ogl.cz/pronajem-kavarny).