Uzávěrka 1. 5.

NIC 2020 – sbírka

Publikováno 1. 4. 2020

S radostí vám představuji (Hana Třeštíková, radní pro kulturu hl. m. Prahy – pozn. Culturenet) největší celorepublikovou dárcovskou akci na podporu naší milované kultury! Ve spolupráci s Lukášem Jandačem a ostatními z GoOut dneska na Apríla spouštíme prodej vstupenek na NIC 2020.

Do sálů sice kvůli karanténě nemůžeme, ale můžeme si koupit symbolickou vstupenku – na neexistující představení. A postavit se za všechny umělce, zvukaře, kulisáky i šatnářky, kteří ze dne na den zůstali bez práce a bez nás diváků. Přesně teď je pro nás kulturní fanoušky ten správný čas zachránit svá oblíbená divadla a kluby.

Přidat se ke sbírce je strašně jednoduché. Vyberete si na GoOut kulturní instituci svého srdce a ve virtuálním sále si úplně klasicky koupíte vstupenku – od první VIP řady za 5 tisíc korun až po galerii za dvacku, je to na vás.

Tahle velká záchranná akce s prodejem vstupenek běží ode dneška až do 1. května 2020. To je svátek zamilovaných a my symbolicky ukážeme, že milujeme kulturu – a stojíme za ní v každé době.

Všechny kulturní aktéry z celé republiky srdečně zvu, napište na GoOut a zapojte se také! Ať vás vaši příznivci najdou. Scény můžou přibývat celý měsíc.

Pište mi, na jaké nic jste si vstupenku vybrali vy. Není to Apríl, je to vážná věc. Je potřeba pomoci právě teď v době největší krize. A my, fanoušci kultury, ukážeme, že jsme tady. Díky!