Uzávěrka 26. 5.

Mall Pay vyhlašuje soutěž na design platební karty

Publikováno 7. 5. 2019

Internetová nákupní galerie Mall vyhlásila tender na nový vizuál platebních karet Mall Pay. Soutěž je určena pro všechny kreativní grafiky a návrháře, kteří mají zájem se do soutěže zapojit, a to profesiónály, freelancery i nadšené studenty.

Odborným garantem soutěže je Anna Marešová, známá česká designérka z Anna Maresova designers. Ta proslula svým konceptem výletní tramvaje pro Prahu, erotickými pomůckami pro ženy nebo např. designem rychlonabíječe elektromobilů.

Kromě použitého designu na kartách MALL Pay, které mají platnost pět let, se může vítěz těšit i na finanční odměnu. V pojetí vizuálu mají tvůrci svobodu, ale měl by vycházet z korporátních barev, tj. zelené a modré, a odpovídat brand manuálu a zadání v briefu. Ze všech došlých návrhů budou vybrány tři nejlepší, jejichž autoři budou odměněni. Vítěze určí odborná porota složená se zástupců Mall Pay, MALL.CZ a Anny Marešové.

Jaké jsou odměny vítězné návrhy? Jde o finanční odměnu a dárkové poukazy na zážitky od společnosti Mastercard. Za první místo dostane vítěz 20 000 Kč a poukaz na zážitek Priceless Prague ve výši 7 000 Kč, za druhé místo je stanovena finanční odměna 5 000 Kč a poukaz na zážitek Priceless Prague v hodnotě 5 000 Kč, třetí místo bude odměněno částkou 3 000 Kč a poukazem na zážitek Priceless Prague v ceně 3 000Kč.

Bližší informace a podmínky soutěže včetně brand manuálu naleznete na: https://soutez.mallpay.cz/.

A jak se přihlásit? Přihlášení není třeba, stačí návrhy designu karty (přední a zadní stranu) poslat do 26. května 2019 ve formátu ai a pdf na E . Vyhodnocení návrhů proběhne 4. 6. 2019.