Uzávěrka 9. 7.

Dům odpočinku ve Studiu ALTA – open call

Publikováno 15. 6. 2022

Od 4. do 10. července 2022 se Studio ALTA otevře jako Dům odpočinku. Během sedmi dnů chceme vytvořit prostor, kde se společně budeme moci zamýšlet nad strategiemi, které odpočinek nevnímají pouze jako prostředek k ještě většímu výkonu.

Dveře Domu odpočinku se otevřou každý den od 15.00 do 21.00 (o víkendu pak od 14.00).

Jeho program bude věnovaný nejen nerušenému odpočívání v místnosti plné dek a polštářů, ale i různorodé praxi a konverzacím umožňujícím odpočinek aktivně zažívat i kriticky reflektovat.

Rezonuje s vámi téma odpočinku? Chcete s ostatními sdílet svou praxi či otevřít související téma?

Do konkrétní podoby programu se může zapojit každý s libovolnou aktivitou k odpočinku se vztahující. Ať už jde o cvičení, kolektivní snění, diskuzi, přednášku, rituál, sdílení, micro-performance, workshop, …

Program není kurátorovaný, ale z provozních důvodů je třeba jednotlivé návrhy konzultovat s facilitátorem prostoru Petrem Dlouhým.

Máte-li zájem o účast v programu Domu odpočinku, napište nám na  nebo na 731 468 447 s obsahem aktivity, datem a časem trvání a budete zařazeni do harmonogramu týdne. Open call je otevřen až do naplnění kapacity týdenního programu.

Každá aktivita bude přístupná zdarma s možností dobrovolného příspěvku (Pay What You Can), výsledné finance budou po konci projektu rovnoměrně rozděleny mezi všechny facilitátorky*facilitátory programu.