Uzávěrka 31. 12.

Chcete si zahrát na Welcome Stage festivalu Slunovrat 2023?

Publikováno 3. 10. 2022

Festival Slunovrat 2023 Welcome stage je jednou ze specialit festivalu Slunovrat. Účinkující na tuto scénu jsou vybírání prostřednictvím konkurzu.

Je skvělou příležitostí pro mladé nadějné a dosud neobjevené talenty všech hudebních žánrů. O účast ale usilují také profesionální a již zavedení hudebníci. Velkým přínosem pro muzikanty účinkující na této scéně je i to, že často díky vystoupení na Slunovratu získají další možnosti koncertů, jelikož festival mimo jiné navštěvují také četní dramaturgové a hudební publicisté.
Na festivalu Slunovrat si zahraje 10 vybraných účastníků konkurzu i v roce 2023! Devět z přihlášených interpretů vybere hudební redaktor Radia Proglas Milan Tesař, jednu coby divokou kartu za festival Slunovrat šéf Welcome stage. Jeden z vybraných účinkujících pak následující rok vystoupí i na jedné z hlavních scén festivalu Slunovrat 2024. Všichni interpreti budou prezentováni ve vysílání Radio Proglas i dalších médiích.
Kapely se mohou hlásit prostřednictvím vyplněného přihlašovacího formuláře a jeho odeslání na e-mail . Vybraní interpreti budou známi nejpozději do konce ledna 2023, kdy budou vyhlášeny výsledky konkurzu.
Těšíme se na vaše nahrávky a přejeme hodně štěstí!