Uzávěrka 30. 10.

BuranTeatr – NÁPLAVA – open call

Publikováno 18. 9. 2019

Příliv nezávislé mimobrněnské scény (10. až 12. 3. 2020). A je to tady! BuranTeatr vyhlašuje otevřenou výzvu pro všechna mimobrněnská nezávislá divadla, divadelní skupiny i jednotlivé performery z České a Slovenské republiky.

Poprvé v historii BuranTeatru jsme se rozhodli uspořádat „něco jako festival“, který se uskuteční ve dnech 10. až 12. března 2020. Jeho cílem je podpořit nezávislou scénu možností představit brněnským divákům tři inscenace z dílny profesionálních nezávislých divadel, divadelních skupin, či jednotlivých performerů, kteří tvoří v „mimobrněnském“ divadelním prostoru. Jelikož jsme prostor otevřený profesionálnímu nezávislému umění, jde nám především o vytvoření třídenní kreativní platformy, v rámci které bychom brněnským divákům rádi představili další inspirativní část spektra nezávislých divadelníků a jejich tvorbu, a rovněž tak přispěli k navázání nových kontaktů v brněnské divadelní obci.

CO ZAJIŠŤUJEME:
– prostor malé scény BuranTeatru (variabilní kapacita 50 až 80 míst)
– veškeré technické vybavení divadla BuranTeatr
– propagaci v PR materiálech ze strany divadla
– tržbu ze vstupného

Všechny potřebné informace o Vás a o Vašem projektu nám napište do níže nasdíleného google formuláře, který slouží zároveň i jako přihláška do 30. 10. 2019. Případné dotazy zasílejte na E .Výběr zaslaných představení proběhne do 30. 11. 2019.

Neváhejte, vypište formulář a dovezte váš špíl do Buranu.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekEeJC6cannmacKmiMrTsEgK45hUmw1Ip8LEmER1HNVX0fUQ/viewform