Adresář designérů CzechTrade

Publikováno 29. 3. 2022

Adresář designérů CzechTrade je příležitostí pro kreativce i průmyslové podniky, které chtějí přinést změnu do svého byznysu.

Adresář designérů CzechTrade je jedním z nástrojů Design Centra CzechTrade, jehož posláním je efektivní propojování kreativní a podnikatelské sféry, popularizace designu jako nástroje diverzity a konkurenceschopnosti s cílem poskytovat informace a usnadnit orientaci v problematice kulturních a kreativních průmyslů směřující k mezinárodní spolupráci v souladu s příslušnými vládními strategiemi a ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Do adresáře se mohou bezplatně registrovat profesionální designéři a designérská studia, působící ve všech kreativních odvětvích, na základě splnění podmínek pro registraci.

Na spolupráci s designéry z této databáze lze získat podporu ve formě zvýhodněné služby v rámci projektu Design pro konkurenceschopnost, spolufinancovaného z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, programu Marketing https://www.czechtrade.cz/sluzby/programy-eu/oppik/design.

Zde naleznete podmínky pro registraci do Adresáře designérů CzechTrade.