Život 90 – konkurz (specialista/ka online komunikace)

Publikováno 29. 6. 2020

Komunikační a fundraisingové oddělení organizace ŽIVOT 90, která nabízí široké portfolio služeb seniorům, seniorkám a jejich blízkým; aktuálně hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici specialisty/ky online komunikace.

Co vás čeká:

  • plánování a realizace komunikace na sociálních sítích
  • realizace zpravodaje organizace
  • správa webových stránek a spolupráce na jejich rozvoji
  • spolupráce s marketingovou agenturou na rozvoji komunikace
  • tvorba a vyhodnocování online reklamních kampaní (FB, IG, Google)
  • spolupráce na na přípravě tištěných materiálů pro klienty/ky ŽIVOTa 90
  • participace na přípravě a realizaci velkých kampaní a eventů

Očekáváme od vás:

  • vzdělání, případně doložitelnou praxi a další vzdělávání v oblasti online marketingové komunikace
  • zkušenost se správou profilů organizací na sociálních sítí
  • znalost grafiky (zejména pro online komunikaci)
  • zkušenost z prostředí neziskových organizací poskytujících sociální služby výhodou
  • znalost základů html a copywritingu
  • znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme vám:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • kanceláře v centru Prahy (Karoliny Světlé 18), s dobrou dostupností MHD
  • po zapracování možnost home office
  • zázemí stabilní organizace, která se již 30. rokem věnuje podpoře seniorů a seniorek
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené, „stravenková“ karta, sleva na fyzioterapii, po roce příspěvek na penzijní připojištění, podpora dalšího vzdělávání

Možnost nástupu ihned, nebo dle domluvy.

Pokud máte o nabízenou práci zájem, pošlete nám váš motivační dopis, strukturovaný životopis a ukázku vaší práce v odpovídající oblasti.