Uzávěrka 21. 3.

zeitgeist.limited – konkurz (design studio manažer/ka)

Publikováno 15. 2. 2022

Máte blízko k českému nezávislému designu? Do designového studia na Jiřího z Poděbrad hledáme kolegu/kolegyni, který/á by se staral/a o jeho hladký chod.

Do našeho kreativního týmu hledáme člověka, který by se pečlivě staral o chod oceňovaného designového studia na Jiřího z Poděbrad.

Naše portfolio obsahuje objekty z různých materiálů od skla přes dřevo až po kov, u nichž klademe důraz na jejich kvalitní a udržitelnou řemeslnou výrobu. Vedle budování vlastního portfolia pracujeme i na tuzemských a mezinárodních bespoke interiérových projektech s vidinou progresivního růstu, angličtina je proto nutností (i v rámci aktivní účasti na mezinárodních designových veletrzích). Pracovní pozice obnáší variabilní činnosti jako jsou produkční výpomoc s jednotlivými projekty, copywriting a správa sociálních sítí či newsletteru, základní administrativa a podpora při správě účetnictví.

Práce vychází zhruba na 20–30 hodin týdně a je možné ji časově přizpůsobit podle potřeby, přičemž je možné pracovat i částečně z domova. Řidičák skupiny B výhodou. V případě zkušenosti z oblasti marketingu, produkce či managementu možnost plného úvazku. Nástup je možný od dubna ideálně s předáním dosavadní práce v průběhu dubna. CV a něco málo o Vás prosíme na .

Obsah práce:

  • správa studia (základní administrativa, dohled na kalendářem),
  • produkční výpomoc s jednotlivými projekty a účastmi na veletrzích,
  • příprava a produkce marketingových kampaní s externím specialistou/specialistkou,
  • správa sociálních sítí, tvorba newsletterů, copywriting
  • podpora při správě účetnictví (spolupráce s externí účetní),
  • podpora při budování brandové strategie,
  • proaktivní řešení problémů a jejich předvídání.