Uzávěrka 9. 12.

Zámecký areál Ctěnice – konkurz (pokladní/vedoucí směny)

Publikováno 22. 11. 2022

Muzeum hlavního města Prahy (MMP) hledá do svých řad kolegyni/kolegu, která/ý se bude aktivně podílet na provozu historického objektu, a která/ý bude součástí širšího týmu v Zámeckém areálu Ctěnice (ZAC), Praha 9.

Co budete dělat?

  • Prodávat vstupenky, muzejní propagační předměty a publikace.
  • Podávat návštěvníkům informace o vstupném, o expozicích a probíhajících výstavách i jednorázových kulturních akcích konaných v ZAC.
  • Vést přesné záznamy o prodeji, zpracovávat vyúčtování a inventury o stavu zásob a ručit za jejich bezchybnost.
  • Kontrolovat a zapisovat docházku kustodů/ek.
  • V době nepřítomnosti vedoucí návštěvnického provozu řešit případné stížnosti návštěvníků.
  • Dle pokynu nadřízeného plnit další úkoly v rozsahu sjednaného druhu práce.

Váš profil

  • Máte ukončené všeobecné střední či odborné vzdělání/výuční list, maturita.
  • Máte komunikační schopnosti a společenské vystupování.
  • Máte zkušenosti na obdobné pozici.
  • Jste aktivní uživatelka/uživatel PC, MS Office – zejména Excel a Word.
  • Zvládáte základní komunikaci v angličtině, případně v němčině.
  • Jste schopna/schopen přijímat nové informace.
  • Umíte pracovat samostatně, je na vás spolehnutí a co slíbíte, to splníte.
  • Jste časově flexibilní.

Co vám nabízíme?

  • Práci na dohodu o provedení práce anebo dohodu o pracovní činnosti.
  • Odměna ve výši od 140 Kč/hod. + příplatky za práci o víkendu a ve svátek.
  • Směnný provoz (provoz ÚT až NE v letní sezóně, ČT až NE v zimní sezóně).
  • Přátelské pracovní prostředí.
  • Volný vstup do všech návštěvnických objektů MMP i pro blízké osoby.
  • Pozice není vhodná pro osoby s omezenou schopností pohybu – objekty MMP jsou památkově chráněné objekty, které většinou nemají bezbariérový přístup.
  • Nástup od ledna 2023.

Práce je vhodná pro aktivní seniory, studenty SŠ a VŠ, nebo jako forma pravidelného přivýdělku.

Místo výkonu práce: Zámecký areál Ctěnice, Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9, dopravní spojení bus 159, 182.

Zaujala vás tato pozice? Ozvěte se nám!

Pošlete nám Váš životopis a krátký motivační dopis na e-mail .