Uzávěrka 31. 8.

Umělecká agentura Ambrozia – konkurz (technik na letní umělecké kurzy pro děti)

Publikováno 28. 3. 2024

Jsme nezisková organizace, Umělecká agentura Ambrozia, která již od roku 2003 pořádá týdenní umělecké kurzy pro děti ve věku od 8 do 18 let.

Přidejte se k našemu týmu a pomozte nám s technickým zajištěním našich letních turnusů! Pokud máte zkušenosti s technickým vybavením a chtěli byste se podílet na nezapomenutelných zážitcích pro děti a mládež, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Zajišťovat technické vybavení našich turnusů podle předem připraveného inventárního seznamu.
  • Spolupracovat s vedoucím programu na technické stránce večerních programů.
  • Zodpovědně řešit veškeré technické výzvy během turnusů.

Požadujeme:

  • Základní zkušenosti s obsluhou technického vybavení.
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s vedoucím programu.
  • Flexibilitu a ochotu pomáhat s řešením technických problémů.

Nabízíme:

  • Přátele na celý život  a rodinnou atmosféru.
  • Kontakty na zajímavé lidi z branže.
  • Ubytování i plnou penzi.
  • Finanční ohodnocení (odvíjí se od velikosti turnusu).

Termíny a místa konání:

30. 6.–6. 7. 2024 Karlovy Vary, Hradec Králové, Liberec

7.–13. 7. 2024 Praha, Hradec Králové, Vsetín

14.–20. 7. 2024 Praha, Brno

21.–27. 7. 2024 Praha, Jihlava

28. 7.–3. 8. 2024 Praha, České Budějovice

4.–10. 8. 2024 Plzeň, Olomouc

11.–17. 8. 2024 Plzeň, Ostrava

Pokud jste plný energie a zápalu pro práci s technikou a rádi byste se zapojili do našeho týmu, pošlete nám váš životopis na e-mail .

Těšíme se na případnou spolupráci!