Ufftenživot – konkurz (producent/ka)

Publikováno 5. 3. 2019

Ufftenživot volá o pomoc! Hledáme producenta! Někoho, kdo se bude o tenhle soubor starat a vytvoří mu prostor pro tvorbu. V tomto roce máme naplánované dvě premiéry a získali jsme na ně finance. Nepotřebujeme někoho, kdo nám bude chodit nakupovat věci, ale partnera schopného zároveň administrativy.

Ufftenživot volá o pomoc! Hledáme producenta! Někoho, kdo se bude o tenhle soubor starat a vytvoří mu prostor pro tvorbu. V tomto roce máme naplánované dvě premiéry a získali jsme na ně finance. Nepotřebujeme někoho, kdo nám bude chodit nakupovat věci, a dělat sváču, ale někoho kdo to vezme do rukou a pomůže s koordinací zkoušení, dokáže zpracovat vyúčtování grantu pro MKČR, MHMP, SFK, městské části, nebo nžu. Aby vznikla inscenace je potřeba partnerství – umělec a producent – a teprve z téhle syntézy může něco vzniknout. Nám chybí producent a bez něj nebudeme moci pokračovat – dlouho jsme si mysleli že můžeme ale už to fakt nejde.

Pokud máte někdo zajem, volejte na T 7756 48 713  nebo napište na E .

Co můžeme nabídnout? Peníze, kontakty, které jsme za dobu našeho působení posbírali, příležitost pro seberealizaci (chceme kreativního partnera – ne někoho kdo bude čekat až mu řekneme co má dělat), šanci být u formování nového progresivního souboru a podílet se na vzniku autorských projektů (nejen divadelních), které se věnují aktuálním tématům.

O souboru komplexně na www.ufftenzivot.cz.