Uzávěrka 19. 6.

Tympanum – konkurz (redaktor/ka)

Publikováno 17. 6. 2019

Tympanum přijme redaktora na plný úvazek, nástup ihned.

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

Dramaturgické a produkční zajištění tvorby audioknih, spolupráce s grafikem na vytváření obálek a dalších grafických materiálů, spolupráce s technickou redakcí na koncepci titulu i jeho realizaci, spolupráce se šéfredaktorem na sestavování návrhu edičního plánu, spolupráce s marketingovou složkou týmu na propagaci jednotlivých titulů a zajištění vybraných akcí vydavatelství.

* Co očekáváme?

Výbornou znalost češtiny, angličtiny a případně dalšího cizího jazyka, přehled o audioknižním a knižním trhu, kulturním dění a blízký vztah k literatuře, odolnost vůči stresu, samostatnost, přesnost a časová flexibilita, organizační schopnosti a komunikativnost, zkušenost s prací v redakci nebo nakladatelství výhodou. A taky smysl pro humor.

* Co nabízíme?
Zajímavou a tvůrčí práci, stabilitu a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, práci na plný úvazek a nástup možný ihned, skvělý kolektiv, další firemní benefity.

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis a motivační dopis na E do 19. 6. 2019. Třeba jste to právě VY!