Uzávěrka 31. 3.

Tvůrčí dům Elišky Peškové (Švandovo divadlo) – konkurz (produkční)

Publikováno 20. 3. 2023

Nové tvůrčí centrum Švandova divadla přijme na plný úvazek produkční/ho.

Úvazek: 1,0
Datum nástupu: 1. 6. 2023
Platové zařazení: dle platových tabulek státních organizací vyměřený dle předchozí praxe a dosaženého vzdělání
Působiště: Tvůrčí dům Elišky Peškové, Elišky Peškové 333/7, Praha 5

Náplň práce:

  • samostatná produkce pravidelných aktivit kreativního vzdělávání
  • organizace speciálních akcí tvůrčího centra (např. Den otevřených dveří, tematické dny, vánoční jarmark)
  • uzavírání smluv a komunikace s hosty, tvůrci a spolupracovníky
  • nábor a propagace aktivit centra
  • správa sociálních sítí centra
  • zodpovědnost za probíhající spolupráci s partnery centra v rámci své oblasti práce (materiální sponzoring)
  • produkční dozory ve večerních časech několikrát do měsíce, občasné víkendové služby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v produkci volnočasové, vzdělávací nebo kulturní instituce (podmínkou)
  • skvělé organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost pracovat samostatně a efektivně
  • spolehlivost, zodpovědnost, kreativita
  • práce na PC, MS Excel, MS Word, Outlook

Nabízíme:

  • zajímavou, dynamickou a různorodou práci v nově otevřeném tvůrčím centru Švandova divadla
  • být součástí nového rozvíjejícího se týmu
  • přímý podíl na programu a spolupráce s inspirativními osobnostmi (lektory, režiséry, dramaturgy, výtvarníky, fotografy, herci atd.)
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, vstupenky do divadla, MultiSport karta)
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu zašlete váš životopis na e-mail nejpozději do 10. dubna 2023.