Uzávěrka 13. 8.

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK – konkurz (technik orchestru)

Publikováno 27. 7. 2021

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK vyhlašuje výběrové řízení na pozici technika orchestru (kustoda).

Předpokládaný nástup: říjen 2021

Náplň práce:

  • technické zajištění provozu orchestru
  • příprava a stavba podia pro zkoušky a koncerty
  • spolupráce na organizaci zahraničních zájezdů
  • zajišťování logistiky (stěhování větších nástrojových beden atd.)
  • zajištění hladkého průběhu koncertní činnosti orchestru

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • časová flexibilita, chuť učit se novým věcem
  • zájem o vážnou hudbu, kulturní a společenské dění
  • orientace na detail, schopnost týmové i samostatné práce
  • ČJ, znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní organizace, 5 týdnů dovolené, stravenky, služební telefon, příspěvek na dovolenou
  • platové zařazení: 7. platová třída (dle přílohy č. 1 k nař. vl. č. 341/2017 Sb.),  stupeň dle dosažené praxe
  • zodpovědnou a samostatnou práci v kulturní oblasti
  • možnost profesního růstu a seberealizace

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem (vzdělání, dosavadní praxe atd.) zašlete do 13. 8. 2021 na .