Studio Beep – konkurz (asistentka produkce/provozní)

Publikováno 15. 12. 2021

Od ledna 2021 máme volnou pozici v postprodukčním zvukovém Studiu Beep, super tým a krásné pracovní prostředí v pražských Holešovicích.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého chodu firemní recepce
  • Uvítání návštěv, péče o klienty
  • Interní komunikace a administrativní podpora
  • Vyřizování telefonické a korespondenční agendy
  • Řešení běžných provozních záležitostí (pošta, kurýři, drobné nákupy atd.)
  • Zpracování faktur (příprava pro účetní)
  • Vytváření smluv pro herce
  • Zpracování dat pro interní systém

Požadujeme:

  • Aktivní přístup k práci
  • Příjemné, profesionální vystupování a vzhled
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Angličtina minimálně na středně pokročilé úrovni
  • Zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail

Nabízíme:

  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Práci na HPP (směnný provoz)
  • Mladý kolektiv
  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti