Uzávěrka 10. 2.

Šrámkova Sobotka – konkurz (specialista/ka PR a marketingu)

Publikováno 5. 2. 2020

Šrámkova Sobotka, nejstarší český literární festival, hledá novou posilu na pozici PR, se kterou bude moci navázat dlouhodobu spolupráci.

Náplň práce

  • Vyhledávání mediálních partnerství s médii, vyhledávání nových barterů.
  • Tvorba celoroční PR strategie pro on-line i off-line.
  • Spolupráce nad vizuální komunikací (fotografie, grafika etc.).
  • Vytváření TZ, správa adresářů (média, vysoké školy…).
  • Správa sociálních sítí.

Kdo jsme?

Šrámkova Sobotka je nejstarší český literární festival, který se snaží hledat nové cesty, jimiž se může vydat poezie, mluvené slovo či didaktika češtiny. Probíhá v prvním týdnu letních prázdnin. Festivalové publikum je věkově a profesně heterogenní, jezdí k nám děti, studenti i senioři – všechny spojuje zájem o slovo v různých jeho proměnách a projevech. Program festivalu tvoří autorská a scénická čtení, odborné přednášky, divadelní představení s diskusemi, koncerty, výstavy či filmové projekce, ale také množství tvůrčích dílen. 

Festival pořádá město Sobotka prostřednictvím Městského kulturního střediska Sobotka, příspěvkové organizace, IČ 674 40 649, se sídlem nám. Míru 3, Sobotka. Městské kulturní středisko Sobotka je také vyhlašovatelem této veřejné soutěže.

Co nabízíme?

Nabízíme intelektuálně stimulující zázemí a finanční ohodnocení odpovídající nadregionálnímu literárnímu neziskovému festivalu: paušál 2 000 Kč měsíčně + možnost získat odměnu ve výši pět až deset tisíc korun po skončení festivalu v závislosti na objemu práce, na včasnosti jejího odevzdání, ale také na hospodářském výsledku festivalu.

Co požadujeme?

  • Faktury a podepsanou příkazní smlouvu.
  • Výbornou znalost češtiny slovem i písmem.
  • Nutnost být k dispozici v termínu konání festivalu.

Naopak nepožadujeme žádné rozsáhle zkušenosti v oboru, rádi zaškolíme a pošleme na školení.

Jak výběrové řízení probíhá?

Vaše životopisy zasílejte elektronicky na adresu , do předmětu uveďte Hledá se PR. Případné dotazy zodpovíme na uvedeném e-mailu nebo na T 602 595 019. Vaše životopisy zasílejte do 10. února 2020. Vybrané uchazečky a uchazeče následně pozveme k ústnímu pohovoru, který se bude konat 18. února 2020 od 16 hodin v Praze. Konkrétní místo upřesníme v pozvánce.

Vítězného uchazeče oznámíme do 25. února 2020 na stránkách města Sobotky www.sobotka.cz. Vyhrazujeme si právo odmítnout všechny předložené nabídky.