Uzávěrka 22. 10.

Slovo 21 – konkurz (koordinátor/ka přednášek interkulturní výchovy)

Publikováno 18. 10. 2021

Slovo 21 z. s., hledá do svého týmu koordinátora přednášek interkulturní výchovy.

Náplň práce

  • Podílí se na přípravě školení lektorů
  • Komunikuje se školami a lektory – zajišťuje přednášky interkulturní výchovy
  • Spolupracuje s koordinátorkou projektu, copywriterem a dalšími členy realizačního týmu

Požadavky

  • Nástup ihned
  • Docházení do kanceláře spolku na Blanické 15 (po min. měsíci možnost domluvit se na práci z domova)
  • Spolehlivost, komunikativnost, organizovanost
  • Vynikající znalost ČJ
  • Práce na počítači, MS Word, MS Excel, Internet

Slovo 21 nabízí

  • Práce na dohodu o provedení práce (DPP); počet hodin týdně dle domluvy (zezačátku více)
  • Úvodní zaškolení – nemusíte se bát, nehodíme žádného neplavce do hlubokých vod Kanceláře v centru Prahy ve skvělém multikulturním kolektivu
  • Plat na základě počtu odpracovaných hodin, sazba činí 200 Kč na hodinu

Informace k výběrovému řízení

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na e-mail . Pohovory budou probíhat průběžně.

Více informací o naší organizaci a projektech naleznete na www.slovo21.cz.