Uzávěrka 18. 1.

Slovo 21 – konkurz (fundraiser/ka)

Publikováno 14. 1. 2021

Slovo 21, z. s., shání finance pro kulturní, vzdělávací, emancipační, advokační (a další) projekty z veřejných zdrojů i od soukromých dárců. Bohužel peníze jsou dnes alfou i omegou a bez nich to nejde.

Náplň práce

Práce spočívá ve vyhledávání různých možností financování, psaní grantů, shánění donorů/dárců a komunikace s nimi. Samozřejmě vše ve spolupráci s dalšími členy týmu. Zkušenosti a kontakty jsou základem.

Požadavky

  • zkušenost s fundraisingem, orientace v oboru
  • proaktivita, komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • výborná čeština a angličtina, mluvený a psaný projev
  • docházení do/práce v kanceláři a úzká spolupráce se zbytkem týmu
  • zájem a/či orientace v oboru: menšiny, gender, kultura aj. jsou vítanou výhodou

Slovo 21 nabízí

  • práci na ŽL (3 dny v týdnu, možná více)
  • kanceláře v centru Prahy ve skvělém multikulturním kolektivu
  • plat dohodou – vy něco navrhnete, my něco navrhneme a někde se potkáme
  • nástup: asap

Informace k výběrovému řízení

Zájemce prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu (max. jedna strana) na e-mail: .

Více informací o organizaci na www.slovo21.cz