Uzávěrka 27. 7.

Nabízíme příležitost podílet se na realizaci prestižní mezinárodní výstavy PQ

Publikováno 14. 7. 2020

IDU a PQ přijme posilu do svého týmu, který se bude podílet na 15. ročníku prestižní mezinárodní výstavy v červnu 2023 v Praze.

Institut umění – Divadelní ústav (IDU)/Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru (PQ) přijme do svého týmu manažera/ku PR a komunikace. Nabízíme příležitost podílet se na realizaci 15. ročníku prestižní mezinárodní výstavy, která se koná v červnu 2023 v Praze.

Náplň práce

  • kreativní spolupráce a realizace PR kampaní – nejen tištěné, internetové, ale i veřejné a scénograficky performativní prezentace PQ v ČR a zahraničí
  • vytváření propagačních textů a kreativního obsahu PR především v anglickém jazyce, který je hlavním komunikačním jazykem se zahraničními účastníky
  • komunikace s domácími a zahraničními partnery, spolupráce se zahraničními organizacemi na vytváření mezinárodní PR sítě v oblasti scénografie
  • správa webu, sociálních sítí a newsletteru
  • vedení rozpočtu PR aktivit
  • jednání s dodavateli, příprava a realizace výběrových řízení
  • správa mediální databáze
  • dokumentace akcí PQ

Předpoklady

  • víceletá zkušenost v oblasti PR a propagace, zejména v kulturní sféře
  • schopnost pracovat na mezinárodních projektech
  • vynikající znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem
  • schopnost iniciativního a kreativního řešení běžné i mimořádné agendy
  • flexibilita a multitasking
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dynamičnost

Výhodou

  • zkušenosti ze zahraničí (stáž, studium, zaměstnání)
  • znalost divadelního prostředí a terminologie (čj, aj)

Nástup ihned dle dohody. Práce na ŽL (příkazní smlouva) na dobu určitou do prosince 2023 s možností prodloužení. Úvazek 1,0 (v roce 2020 lze zkrácený).

Stručný motivační dopis (rozsah jedna strana A4) a životopis, obojí v českém a anglickém jazyce, zasílejte do 27. 7. 2020 na . Uvítáme také dodání několika vlastních textů (cca 3 až 5 ks), či portfolio realizovaných projektů v této oblasti.