Pražská informační služba – konkurz (editor/ka a redaktor/ka)

Publikováno 24. 1. 2020

Pražská informační služba – Prague City Tourism hledá pro posílení týmu sektoru edice a web vhodné kandidáty na obsazení následující pozice: editor/ka a redaktor/ka webových stránek.

Náplň práce:

  • správa a aktualizace obsahové náplně turistického informačního portálu hl. m. Prahy www.prague.eu v české i v cizojazyčných verzích
  • aktivní vyhledávání informací o Praze a o dění v Praze (kulturní akce, databáze objektů)
  • samostatné redakční zpracování textů v cizojazyčné i české verzi
  •  drobné překlady do anglického jazyka
  • samostatný výběr objektů a akcí pro zařazení na web v přidělených rubrikách
  • příprava microsites (landing pages) na aktuální sezonní či marketingová témata
  • práce s editačními programy
  • komunikace s vnějšími subjekty

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání humanitního směru (Bc. a vyšší)
  • výbornou znalost českého jazyka – na úrovni rodilého mluvčího, bezchybný písemný projev
  • výbornou znalost anglického jazyka na úrovni C1 (bezchybný písemný projev, schopnost samostatných drobných překladů), znalost dalších cizích jazyků vítána
  • schopnost redakčně zpracovávat texty
  • znalost práce na PC
  • široký kulturní a všeobecný přehled a zájem o dění v metropoli
  • pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové i samostatné práce

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pracoviště Praha 5 v blízkosti metra Anděl
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • zajímavou a různorodou práci s možností seberealizace
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, sick day, vzdělávací semináře/školení

www.prague.eu