Pražská informační služba – brigáda (skladník/závozník)

Publikováno 13. 5. 2019

Pražská informační služba – Prague City Tourism hledá brigádníka na pozici skladníka – závozníka.

Náplň práce:
• příprava a závoz materiálů (informačních brožur, dále materiál) dle objednávky na jednotlivá informační centra podle týdenního rozpisu
• naskladnění, vyskladnění, převoz materiálů z jednotlivých skladů
• jednorázové naskladnění většího množství materiálu na jednotlivé sklady (dodávka z tiskárny)
• plnění dalších úkolů spojených s dopravou dle zadání
• udržování pořádku v jednotlivých skladech a ve služebním vozidle sloužícího k přepravě

Požadujeme:
• minimálně výuční list
• fyzickou zdatnost
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• praxe v řízení dodávkových vozů
• časovou flexibilitu
• pečlivost, spolehlivost, dochvilnost, samostatnost
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
• pracoviště Praha
• ochranné pracovní pomůcky
• zaučíme a zaškolíme pro provoz s manipulační technikou
• spolupráci na DPP a DPČ
• nástup ihned

Pokud vás nabízená pozice zaujala, zašlete životopis na E .
Do předmětu e-mailu uveďte: ROZVOZ.
Kontaktní osoba: Simona Němečková