Uzávěrka 7. 5.

Praha 14 kulturní – konkurz (asistent/ka kampaně)

Publikováno 30. 4. 2019

Městská část Praha 14 slaví v tomto roce 25 let. Jsme příspěvkovou organizací, která dělá kulturu na čtrnáctce a kampaň pro výroční oslavy je naší úlohou. Pro koordinaci kampaně těchto oslav proto hledáme asistenta/ku marketingové produkce.

Práce pro nás umí překvapit. Třeba když Petra Janů zruší kvůli nemoci všechny koncerty kromě jednoho, toho v KD Kyje. V minulých letech se nám přihodilo víc událostí, které stojí za zmínku. Měli jsme na podiu koně jako v Národním divadle, Jaroslav Svěcený u nás v Plechárně zahrál na žulové housle nebo jsme zjistili, že se vedoucí KD Kyje Simona vydává plavat do kyjského rybníka i v zimě. Oblékne neopren, když se oteplí, vezme jen plavky, a plave dva až tři kilometry. Ale nebojte, nemusíte být tak otužilí proto, abyste u nás mohli vykonávat pozici asistenta/ky kampaně.

Popis pozice:
Městská část Praha 14 slaví v tomto roce 25 let. Jsme příspěvkovou organizací, která dělá kulturu na čtrnáctce a kampaň pro výroční oslavy je naší úlohou.

Pro koordinaci kampaně těchto oslav proto hledáme asistenta/ku marketingové produkce. Někoho, kdo nám pomůže zařídit všechny potřebné věci. Od komunikace s letištěm (máme v plánu takovou netradiční akci), přes domlouvání spolupráce s lokálními aktéry, distribuci propagačních materiálů k nim, další zařizování s tím spojená až po následnou realizaci oslav.

Co nabízíme:
Spolupráci na DPČ v rozsahu:

duben–srpen: 0,25 úvazek
září–říjen:  0,5 úvazek
listopad: 0,25 úvazek

• mladý a kreativní tým
• možnost poznat zevrubně chod příspěvkové organizace v kultuře

Co požadujeme:
• organizovanost a pečlivost
• vynikající komunikační schopnosti
• velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
• časovou flexibilitu

Životopis a motivační dopis zašlete do 7. května 2019 na E .

Zahájení spolupráce co nejdříve.