Prague City Tourism – konkurz (vedoucí směny památkových objektů)

Publikováno 12. 8. 2022

Prague City Tourism a. s. hledá pro posílení týmu Provozu objektů vhodné kandidáty/kandidátky na obsazení pozice vedoucí směny památkových objektů.

Jaká bude náplň práce?

• komplexní zajišťování návštěvnického provozu památkových objektů — zejména národní kulturní památky Staroměstská radnice a Novomlýnské vodárenské věže

• organizace práce dalších pracovníků a jejich školení

• prodej a kontrola vstupenek, zboží a služeb / kustodská činnost

• podávání základních informací o historii a současnosti objektů

• administrativní agenda (obecná telefonická a e-mailová komunikace, příjem rezervací komentovaných prohlídek, zpracování denní tržby, objednávky spotřebního materiálu a prodejního zboží apod.)

• příprava akcí pro veřejnost a účast na jejich realizaci

• komunikace s návštěvníky

• řešení krizových situací

Co očekáváme?

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

• výbornou znalost českého jazyka a bezchybný písemný projev

• znalost anglického jazyka odpovídající úrovni B2

• reprezentativní vystupování a proklientský přístup

• výborné komunikační a organizační schopnosti

• kreativní myšlení

• základní znalost práce s PC

• ochotu učit se novým věcem

• aktivní přístup při plnění úkolů

• flexibilitu, celoroční směnný provoz

• trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

• úžasný pracovní kolektiv

• prestižní pracovní prostředí v samotném historickém centru Prahy

• zaměstnání na hlavní pracovní poměr, směnný provoz

• zaměstnanecké výhody — stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací semináře, školení a další

• nástup od září 2022 nebo dle dohody