Prague City Tourism – konkurz (účetní – ekonomický analytik/čka senior)

Publikováno 13. 9. 2022

Prague City Tourism a. s. hledá pro posílení týmu Ekonomické řízení vhodného kandidáta/kandidátku na obsazení následující pozice: účetní – ekonomický analytik/ekonomická analytička senior.

Jaká je náplň práce?

• správa systému rozpočetnictví v a. s. — pořizování dat, komunikace s vedoucími středisek stran nákladů a výnosů, pravidelné měsíční reporty představenstvu, vyhodnocování odchylek oproti plánu

• tvorba finančních plánů a. s.

• orientace v účetním systému v praxi — znalost účtování

• agenda vnitřní kontroly — pravidelné a namátkové kontroly ve společnosti

• agenda reportingu a controllingu

• spolupráce s hlavní účetní na části zpracování účetnictví nebo pořizování dat

• kooperace s ekonomickou ředitelkou

Co očekáváme?

• VŠ, SŠ vzdělání ekonomického směru

• zkušenosti s tvorbou a vyhodnocováním systému rozpočetnictví v podniku, znalost BI

• přehled a znalost aktuálních účetních a souvisejících předpisů

• zkušenost s SW Pohoda výhodou nebo znalost jiného účetního programu

• uživatelská znalost MS Office

• vynikající znalost excelu

• nutnost ekonomického a analytického myšlení

• potřeba rychlé orientace v ekonomicko-účetním softwaru k získávání rychlých informací

• pečlivost, spolehlivost, odpovědný a profesionální přístup

Co nabízíme?

• zaměstnání u stabilní organizace v oblasti cestovního ruchu

• zázemí s přátelským kolektivem

• pracoviště v centru Prahy — Staroměstské náměstí

• podpora odborného růstu, možnost vzdělávání v oboru

• zaměstnání na hlavní pracovní poměr, možnost i zkráceného pracovního poměru

• zaměstnanecké výhody — stravenkový paušál, benefitní kartu, příspěvek na penzijní připojištění

• 5 týdnů dovolené, možnost home office, sick day (5x/rok)

• pružnou pracovní dobu (volitelný začátek a konec pracovní doby)

• mobilní telefon a notebook

• nástup možný IHNED