Pragovka Gallery – konkurz (Social Media Specialist)

Publikováno 25. 8. 2021

Orientujete se v aktuálních trendech sociálních sítí? Máte kreativní myšlení i jazyk, který dokážete využít v kontextu současného umění? Do týmu Pragovka for Art, z. s., hledáme kolegu/kolegyni na pozici Social Media Specialist, který/á by se na poloviční úvazek staral/a o sociální sítě.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Správa účtů na sociálních sítích Facebook, Instagram a Youtube (případně rozšíření o další sítě)
  • příprava dlouhodobých propagačních strategií a cílené budování značky, příprava a realizace komunikačních strategií jednotlivých projektů
  • rozvoj a budování komunit na sociálních sítích
  • komunikace s týmem Pragovky, přítomnost na poradách a jednáních týmu
  • účast na akcích pořádaných Pragovka Gallery

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání v oboru marketing, komunikace, žurnalistika, nebo praxi na podobné pozici alespoň rok, vzdělání v oborech kurátorství, dějiny umění či umění výhodou
  • orientaci v aktuálních trendech a nástrojích sociálních médií
  • výborný psaný projev v českém i anglickém jazyce (znalost AJ minimálně na úrovni B2)
  • odolnost vůči stresu a schopnost práce ve vysokém pracovním tempu
  • přehled v oblasti výtvarného umění a v současné umělecké scéně
  • pečlivost, důkladnost, systematičnost, kreativní a strategické myšlení
  • zkušenosti s kampaněmi, Gmailem a Google kalendářem, Hootsuite, Canva, Mailchimp, výhodou znalosti Adobe
  • schopnost navázat na projekt se zřetelnou vizí i komunikační strategií

NABÍZÍME:

  • zajímavou a kreativní práci v uměleckém sektoru
  • zázemí kulturní instituce
  • finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností odpovídající sféře neziskového sektoru
  • práci na poloviční úvazek, kterou můžete propojit s nabízenou pozicí PR na další poloviční úvazek, v případě zájmu možná i fakturace
  • možnost profesionálního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity: účast na přednáškách a doprovodných programech instituce
  • místo výkonu práce: Praha 9
  • Nástup ihned

V případě zájmu zašlete strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na . Do předmětu e-mailu uveďte Práce Social Media Specialist.