Uzávěrka 31. 7.

Pragovka Gallery – konkurz (Social Media Specialist)

Publikováno 13. 5. 2022

Orientujete se v aktuálních trendech sociálních sítí? Máte kreativní myšlení i jazyk, který dokážete využít v kontextu současného umění? Do týmu Pragovka for Art, z. s., hledáme kolegu/kolegyni na pozici Social Media Specialist, který/á by se na poloviční úvazek staral/a o sociální sítě.

Hledáme mága, který bude naši instituci milovat a na sociálních sítích to bude znát, bude umět napsat post jako víno a naplánovat ho jako génius a s kterým budou naše sociální sítě vzkvétat, bude schopen spolupracovat s produkcí a také schopen improvizovat. Hledáme kreativní bytost s analytickým myšlením, která miluje statistiky a dokáže je porazit. Vyzrálou osonost, která do týmu zapadne a bude se k nám těšit.

NÁPLŇ PRÁCE:

• správa účtů na sociálních sítích Facebook, Instagram a YouTube (případně rozšíření o další sítě)

• příprava dlouhodobých propagačních strategií a cílené budování značky, příprava a realizace komunikačních strategií jednotlivých projektů

• rozvoj a budování komunit na sociálních sítích

• komunikace s týmem Pragovky, přítomnost na poradách a jednáních týmu

• účast na akcích pořádaných Pragovka Gallery

POŽADUJEME:

• VŠ vzdělání v oboru marketing, komunikace, žurnalistika, nebo praxi na podobné pozici alespoň rok, vzdělání v oborech kurátorství, dějiny umění či umění výhodou

• orientaci v aktuálních trendech a nástrojích sociálních médií

• výborný psaný projev v českém i anglickém jazyce (znalost AJ minimálně na úrovni B2)

• odolnost vůči stresu a schopnost práce ve vysokém pracovním tempu

• přehled v oblasti výtvarného umění a v současné umělecké scéně

• pečlivost, důkladnost, systematičnost, kreativní a strategické myšlení

• zkušenosti s kampaněmi, Gmailem a Google kalendářem, Hootsuite, Canva, Mailchimp, výhodou znalosti Adobe

• schopnost navázat na projekt se zřetelnou vizí i komunikační strategií

NABÍZÍME:

• zajímavou a kreativní práci v uměleckém sektoru

• zázemí kulturní instituce

• finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností odpovídající sféře neziskového sektoru

• práci na poloviční úvazek

• možnost profesionálního rozvoje

• zaměstnanecké benefity: účast na přednáškách a doprovodných programech instituce

• místo výkonu práce: Praha 9

Nástup: srpen 2022 nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na . Do předmětu e-mailu uveďte Práce Social Media Specialist.