Uzávěrka 20. 8.

Plzeň 2015 – konkurz (Projektový manažer/ka: Barokní region Čechy Bavorsko)

Publikováno 26. 7. 2019

Díky projektu Barokní region Čechy Bavorsko můžeme spolupracovat s našimi německými sousedy. Oživujeme přeshraniční kulturní výměnu, zvyšujeme turistické aktivity v okolí barokních památek a zároveň objevujeme ukryté barokní poklady.

Co budete dělat:
• Projektový management související s projektem „Barokní region Čechy Bavorsko“ podpořeným z grantu EÚS 2014 – 2020“ – zajištění čerpání dle rozpočtu, koordinace aktivit s partnery projektu;
• Produkce projektové konference;
• Vedení projektových aktivit;
• Příprava a zpracování monitorovacích zpráv projektu;
• Příprava a supervize barokních eventů – oslovení provozovatelů památek a zajištění programu;
• Administrativa spojená s realizací projektu (smlouvy, objednávky);
• Komunikace s pobočkou Centra pro regionální rozvoj Písek; komunikace s německým partnerem projektu (Centrum Bavaria Bohemia Schönsee);

Co očekáváme:
• Zkušenosti s vedením projektů, zkušenost s vedením projektu v rámci programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Bavorsko Cíl EÚS 2014 -2020 velkou výhodou;
• Dobré organizační schopnosti;
• Časovou flexibilitu;
• Řidičský průkaz skupiny B výhodou;
• Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, znalost německého jazyka výhodou;

Nabízíme:
• Pracovní smlouvu do 30. 9. 2020;
• Zkrácený úvazek 0,5 – 0,6 FTE, záleží na domluvě;
• Možnost využít vlastní kreativitu a organizační schopnosti;
• Mobilní telefon a notebook;

Více o projektu najdete zde.

Nástup: od 1. 9. 2019, případně dle domluvy
Životopis a motivační dopis zašlete do 20.08.2019 na .