Uzávěrka 25. 3.

Památník národního písemnictví – konkurz (PR manažer/ka)

Publikováno 18. 3. 2019

Památník národního písemnictví vyhlašuje výběrové řízení na pozici PR manažera/ky.

Požadujeme:
– výbornou znalost českého jazyka
– znalost AJ na komunikativní úrovni (znalost dalších jazyků výhodou)
– velmi dobré organizační schopnosti, zkušenosti s PR činností výhodou
– časovou flexibilitu
– orientaci v oboru a prostředí médií
– pracovní zkušenost z práce v instituci muzejního nebo galerijního typu výhodou
– znalost práce na PC (znalost grafických programů výhodou)

Předpokládaná náplň práce:
– správa webových stránek  a sociálních sítí PNP
– tvorba a distribuce Newsletteru PNP s měsíční periodicitou
– příprava a řízení mediálních kampaní pro výstavní a publikační činnost PNP
– mediální kampaň pro soutěž Nejkrásnější české knihy roku
– pravidelná komunikace se zástupci médií, příprava tiskových zpráv a tiskových konferencí, koordinace mediálních partnerství
– koordinace příprav informační kampaně a medializace nových prostor muzea a depozitáře

Nabízíme:
– kreativní práci v oddělení prezentace sbírky
– flexibilní pracovní dobu
– stabilní pracovní prostředí ve významné kulturní instituci
– 5 týdnů dovolené a stravenky

Práce na plný úvazek, pozice je vhodná i pro absolventy.

V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis e-mailem nejpozději do 25. 3. 2019 na E . Nástup možný dle dohody.