Uzávěrka 20. 4.

Památník národního písemnictví – konkurz (asistent/asistentka ředitele)

Publikováno 25. 3. 2020

Památník národního písemnictví (PNP) vyhlašuje výběrové řízení na pozici asistenta/ky ředitele.

Místo výkonu práce: Strahovské nádvoří 1, Praha 1

Požadavky:

  •  středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  •  schopnost pečlivé a zodpovědné práce
  •  dobrá uživatelská znalost práce s PC (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  •  výborné stylistické a vyjadřovací schopnosti v českém jazyce
  •  aktivní znalost anglického jazyka
  •  velmi dobré organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost
  •  schopnost samostatné koncepční práce
  •  dobré komunikační a organizační schopnosti, společenské vystupování
  •  morální a právní bezúhonnost
  •  praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:

  •  vedení agendy sekretariátu ředitele
  •  samostatné organizační a administrativní práce spojené s chodem sekretariátu:

– vyřizování e-mailové a další korespondence,

– zajišťování a zápis z porad,

– spisová agenda interních předpisů, smluv a další související agendy,

– součinnost při zajištění oběhu interních materiálů, smluv apod.,

– koordinace komunikace mezi ředitelem, pracovníky instituce a dalšími organizacemi,

– podpora a součinnost při zajišťování výstupů pro Ministerstvo kultury ČR

– další činnosti dle zadání zaměstnavatele

Nabízíme:

  • zázemí významné kulturní instituce
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • finanční ohodnocení dle Nařízení vlády č. 300/2019 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • nástup červen 2020

Termín pro podání přihlášky: 20. 4. 2020

Přihláška musí obsahovat CV a motivační dopis.

Přihlášky včetně požadovaných příloh zasílejte elektronicky na adresu .

Vybraní uchazeči/ky budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Zasláním svého životopisu dáváte Památníku národního písemnictví, ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávané v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (tzv. GDPR), popř. příslušná ustanovení zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.