Nerudný fest.cz – konkurz (projektový manažer/hlavní produkční – senior)

Publikováno 24. 6. 2019

Do našeho týmu hledáme na dlouhodobou spolupráci zkušeného projekťáka/projekťačku na pozici hlavní/ho produkčního projektu. Máš zkušenosti s řízením velkých projektů s vlastním týmem (klub, festival nebo jiný projet s rozpočtem více než 2M Kč), jsi skvělý leader, rychle se učíš a baví tě nové výzvy?

Nerudný fest.cz je největší nezávislá hudební produkce v Praze s více jak 10 lety zkušeností a úspěchů. Jsme původně parta studentů, která se vypracovala v organizátory oceňovaných a uznávaných festivalů, jako je mezinárodní jazzový festival Mladí ladí jazz, festival pouličního umění Praha Žije Hudbou, Festival svobody na oslavy 17. listopadu nebo Student Fest. Hledáme kolegy do rychle se rozrůstajícího týmu, který se skládá z řady profesionálů, ale také celé řady mladých pro věc zapálených lidí, kteří u nás pracují například při studiu.

Nabízíme:
– smysluplnou náplň práce na kulturních projektech se společenským přesahem
– přátelské prostředí mladého týmu s kanceláří v centru města (Národní třída)
– adekvátní finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
– prostor pro seberealizaci, invenci a inovace
– flexibilitu, možnost částečně pracovat z domova, respekt k vlastním aktivitám
– zdarma vstup na naše akce i s doprovodem

Do našeho týmu hledáme na dlouhodobou spolupráci zkušeného projekťáka/projekťačku na pozici hlavní/ho produkčního projektu. Máš zkušenosti s řízením velkých projektů s vlastním týmem (klub, festival nebo jiný projet s rozpočtem více než 2M Kč), jsi skvělý leader, rychle se učíš a baví tě nové výzvy? Požadujeme praxi minimálně 2 roky na vedoucí pozici, schopnost řídit procesy uvnitř týmu, plánovat, komunikovat s partnery i dodavateli a hluboký vhled do jednotlivých oblastí pořádání kulturní akce. Hledáme pracovníky s nadšením a vlastním názorem, schopností dělat efektivní rozhodnutí, kteří zároveň umí především dobře naslouchat, strukturovat myšlenky kreativního týmu, hledat neotřelé způsoby řešení a držet se přitom vytyčených cílů, plánů a rozpočtu.

Co budeš dělat?
– úzce spolupracovat s vedením organizace
– plánovat, připravovat, řídit, realizovat a vyhodnocovat projekty
– koordinovat procesy uvnitř týmu, dohlížet nad plnění plánů, rozpočtu atp.
– komunikovat, udržovat a rozvíjet vztahy s partery a dodavateli
– sestavovat strategické dokumenty, plány, podklady, reporty

V případě zájmu pošli tvé CV e-mailem na . Nezapomeň uvést, co od práce očekáváš a proč si myslíš, že ti to půjde. Budeme se těšit.