Nerudný fest.cz – konkurz (právní asistent)

Publikováno 24. 6. 2019

Hledáme zodpovědného pracovníka, který rád komunikuje s lidmi, umí zhodnotit rizika a má znalosti práva alespoň na úrovni studenta třetího ročníku Právnické fakulty v Praze, nebo druhého ročníku v Brně. Práci budeš vykonávat pod vedením zkušeného právníka, který agendu spravuje již několik let.

Nerudný fest.cz je největší nezávislá hudební produkce v Praze s více jak 10 lety zkušeností a úspěchů. Jsme původně parta studentů, která se vypracovala v organizátory oceňovaných a uznávaných festivalů, jako je mezinárodní jazzový festival Mladí ladí jazz, festival pouličního umění Praha Žije Hudbou, Festival svobody na oslavy 17. listopadu nebo Student Fest. Hledáme kolegy do rychle se rozrůstajícího týmu, který se skládá z řady profesionálů, ale také celé řady mladých pro věc zapálených lidí, kteří u nás pracují například při studiu.

Nabízíme:
– smysluplnou náplň práce na kulturních projektech se společenským přesahem
– přátelské prostředí mladého týmu s kanceláří v centru města (Národní třída)
– adekvátní finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
– prostor pro seberealizaci, invenci a inovace
– flexibilitu, možnost částečně pracovat z domova, respekt k vlastním aktivitám
– zdarma vstup na naše akce i s doprovodem

Hledáme zodpovědného pracovníka, který rád komunikuje s lidmi, umí zhodnotit rizika a má znalosti práva alespoň na úrovni studenta třetího ročníku Právnické fakulty v Praze, nebo druhého ročníku v Brně. Práci budeš vykonávat pod vedením zkušeného právníka, který agendu spravuje již několik let. Práce je to různorodá a vzhledem k neustálému růstu organizace nabízí stále nové výzvy. Uvítáme zájem o kulturu, základní znalost účetnictví či vlastní umělecké angažmá. Minimální rozsah práce 10 až 16 hodin týdně. Práci lze kombinovat se studiem, jinou praxí či případně i jinou menší pozicí u nás v organizaci.

Co budeš dělat?
– upravovat smluvní vzory na konkrétní případy
– komunikovat znění smlouvy a potřeby jejich úprav s umělci, dodavateli, odběrateli a dalšími subjekty
– provádět právní rešerše a třídit a vyhodnocovat úřední poštu

V případě zájmu pošli tvé CV e-mailem na . Nezapomeň uvést, co od práce očekáváš a proč si myslíš, že ti to půjde. Budeme se těšit.