Nerudný fest.cz – konkurz (grantař – specialista)

Publikováno 4. 12. 2019

Pro dlouhodobou interní či intenzivní externí spolupráci hledáme specialistu pro řízení grantové agendy spolku. Zkušenosti s grantovou agendou jsou podmínkou. Tato klíčová pozice vyžaduje maximální zodpovědnost, schopnost plánování, pečlivost, nasazení a proaktivní přístup.

Nerudný fest.cz je největší nezávislá hudební produkce v Praze s více jak 10 lety zkušeností a úspěchů. Jsme původně parta studentů, která se vypracovala v organizátory oceňovaných a uznávaných festivalů, jako je mezinárodní jazzový festival Mladí ladí jazz, festival pouličního umění Praha Žije Hudbou, Festival svobody na oslavy 17. listopadu nebo Student Fest. Hledáme kolegy do rychle se rozrůstajícího týmu, který se skládá z řady profesionálů, ale také celé řady mladých pro věc zapálených lidí, kteří u nás pracují například při studiu.

Nabízíme:
– smysluplnou náplň práce na kulturních projektech se společenským přesahem
– přátelské prostředí mladého týmu s kanceláří v centru města (Národní třída)
– adekvátní finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
– prostor pro seberealizaci, invenci a inovace
– flexibilitu, možnost částečně pracovat z domova, respekt k vlastním aktivitám
– zdarma vstup na naše akce i s doprovodem

Pro dlouhodobou interní či intenzivní externí spolupráci hledáme specialistu pro řízení grantové agendy spolku. Tvou odpovědností bude řídit procesy související s dotacemi u veřejných institucí i soukromých nadací včetně zahraničních zdrojů. Tato klíčová pozice vyžaduje maximální zodpovědnost, schopnost plánování, pečlivost, nasazení a proaktivní přístup. Ačkoliv je práce především individuální a lze ji z velké části dělat z domova, vyžaduje hluboký vhled do projektu a úzkou spolupráci a koordinaci s dalšími pracovníky – projektoví manažeři, specialisté, účetní. Zkušenosti s grantovou agendou jsou podmínkou.

Co budeš dělat?
– strážit a aktualizovat databázi, hlídat termíny a včasné dodání podkladů
– připravovat žádosti, dohlížet na plnění povinností k institucím
– pravidelně komunikovat se zástupci jednotlivých institucí, udržovat dobré vztahy
– sledovat a vyhledávat nové tituly a příležitosti

V případě zájmu pošli tvé CV e-mailem na E . Nezapomeň uvést, co od práce očekáváš a proč si myslíš, že ti to půjde. Budeme se těšit.