Národní památkový ústav (Praha) – konkurz (interní auditor/ka)

Publikováno 7. 3. 2019

Generální ředitelství Národního památkového ústavu hledá kandidátku nebo kandidáta na pozici interního auditora/ky.

Pracovní náplň:

  • Provádění dílčích a analytických prací pro výkon interního auditu
  • Vyhodnocování vnitřních řídících a kontrolních mechanismů v NPÚ včetně dodržování zákonů, vyhlášek a vnitřních předpisů
  • Výkon auditní činnosti s celorepublikovou působností (státní hrady, zámky a odborná památková pracoviště)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo právního zaměření
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Pracovní poměr s pružnou pracovní dobou (možný i kratší úvazek)
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Pracoviště v centru Prahy
  • Široké spektrum benefitů (stravenky, pět týdnů dovolené, volné vstupy na hrady a zámky atd.)
  • Platové zařazení v 11. třídě (dle NV č. 341/2017 Sb.)

Nástup 1. 5. 2019 nebo dle dohody.

V případě zájmu zašlete váš profesní životopis nejpozději do 29. 3. 2019 na E .