Národní filmový archiv – konkurz (IT oddělení)

Publikováno 18. 4. 2019

Národní filmový archiv hledá kolegu/kolegyni na pozici vedoucí/ho Oddělení IT.

Pracovní náplň:
– řízení a plánování činností IT oddělení
– vedení menšího týmu
– správa a údržba počítačové sítě a periferií (tiskárny, scannery aj., cca 150 počítačů na 3 pobočkách)
– správa a údržba uživatelských stanic (operační systém Windows)
– správa a údržba serverů (cca 20 virtuálních serverů)
– plánování rozpočtu, nákup a obnova techniky
– podílení se na vytváření strategií a jejich implementace (mj. centralizace sítě, zavádění el. spisové služby…)
– vedení správy informačních a komunikačních technologií
– jednání s dodavateli IT a zaměstnanci NFA

Kvalifikační předpoklady:
– SŠ nebo VŠ technického zaměření nebo odpovídající praxe
– znalost PC hardware a síťového hardware
– orientace v problematice administrace OS linux/Windows
– schopnost přijít s koncepčním řešením, inovovat
– zkušenost s vedením týmu výhodou
– zkušenost s návrhem IT systémů a znalost relačních databází výhodou

Nabízíme:
– samostatnou práci v oblasti IT, velkou volnost v inovacích
– možnost zapojení do výzkumných grantů po implementační stránce
– možnost školení a účasti na odborných konferencích
– 5 týdnů dovolené
– 5 sick days
– stravenky
– rekreační středisko
– volný vstup do kina Ponrepo
– volné vstupy do paměťových institucí (NG atd.)
– možnost využití prostředků FKSP – Multisport karta, penzijní pojištění aj.

Předpokládaný nástup: dle dohody
Úvazek: 1,0
Plat: 12. platová třída (Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. V platném znění, příloha č. 1), osobní ohodnocení dle výkonu a příplatek za vedení.

Životopisy zasílejte na E .