Národní divadlo – konkurz (umělecký provoz)

Publikováno 6. 6. 2019

Národní divadlo hledá vedoucí/ho uměleckého provozu Opery ND a Státní opery.

Požadujeme:

  • SŠ/Bc./VŠ
  • přehled dění v oblasti divadla a kultury
  • znalost AJ

Co vás čeká:

  • zodpovědnost za plynulý chod celého uměleckého provozu Opery ND a SO
  • řízení pracovníků uměleckého provozu
  • koordinace všech uměleckých pracovníků Opery ND a SO (včetně hostujících umělců)
  • spolupráce s hudebními řediteli na obsazení sólistů, plánování představení a na tvorbě repertoárového plánu Opery ND a SO

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (dlouhodobou spolupráci) v reprezentativní organizaci
  • příspěvek na stravování formou stravenek (stravovacích karet)
  • zvýhodněné vstupenky na vybraná představení
  • dovolená v rozsahu 5 týdnů
  • zvýhodněnou cenu pro čerpání MultiSport karet
  • příspěvek na dovolenou (při splnění podmínek)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění (při splnění podmínek)

Nástup možný od 1. 8. 2019 nebo dle dohody.

Kontakt: Andrea Savane, E