Uzávěrka 15. 3.

Muzeum Náchodska – konkurz (výstavář/ka)

Publikováno 14. 2. 2020

Muzeum Náchodska přijme do pracovního poměru osobu na pozici výstaváře/ky, výtvarníka/ice, aranžéra/ky, dokumentátora/ky.

Náplň práce:

  • zajištění a správa materiálového vybavení výtvarné dílny
  • samostatné instalování a aranžování výstavního mobiliáře a uměleckých exponátů
  • architektonické rozvržení výstav
  • komunikace s vystavovateli
  • tvorba doprovodnzch pomůcek k vzstavám (vzzdoba, popisky…)
  • fotografování sbírkových předmětů (dokumentární i umělecká fotografie)

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • časovou flexibilitu v průběhu finalizace výstavních projektů
  • manuální zručnost
  • kreativitu, samostatnost, spolehlivost, důslednost
  • dobré komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle platnzch tabulkovzch tarifů, po zapracování osobní ohodnocení
  • práci na plnz úvazek (popř. zkrácený)
  • smlouva na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, stravenky, flexibilní pracovní dobu
  • nástup možný od 1. května 2020

Termín pro podání přihlášek: 15. 3. 2020 do 12 hodin

Místo a způsob podání přihlášky: e-mailem na adresu .

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.