Uzávěrka 31. 1.

Mezinárodní vzdělávací institut MIDPOINT – konkurz (produkční)

Publikováno 13. 1. 2020

MIDPOINT působí jako mezinárodní vzdělávací institut pro vývoj filmů a seriálů. Celoročně organizuje širokou škálu programů zaměřených jak na vývoj scénáře a projektu, tak na postprodukci. Náplň programů zahrnuje celovečerní i krátkometrážní filmy a různé typy seriálů.

Hlavní misí MIDPOINTu je podpora scenáristů, režisérů a producentů pocházejících ze střední a východní Evropy. Díky silným partnerstvím s celou řadou mezinárodních koprodukčních trhů, filmových a seriálových festivalů, tréninkových programů, národních fondů a dalších audiovizuálních profesionálů představuje MIDPOINT vstupní bránu do evropského filmového a televizního průmyslu.

MIDPOINT působí pod záštitou Akademie múzických umění v Praze (AMU).

Pracovní náplň – produkční:

  • Komunikace s účastníky, lektory a partnery.
  • Příprava, realizace a postprodukce workshopů (zajištění ubytování, dopravy, stravy, školících prostorů atd.).
  • Spolupráce při koordinaci workshopů.
  • Příprava administrativních a účetních podkladů k workshopům.
  • Koordinace grafické a tiskové produkce.
  • Spolupráce při správě databáze a webových stránek.
  • Spolupráce při přípravě reportů pro donory a partnery.
  • Spolupráce při propagaci workshopu.
  • Účast na workshopech.
  • Office management.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Praxe v oblasti produkce.
  • Pokročilá práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Základní znalost technického zajištění workshopů/konferencí (projekce, technická vybavenost lokací).
  • Výborná komunikace a kvalitní písemný projev: český a anglický jazyk (pracovní jazyky).
  • Samostatnost, proaktivita, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, systematičnost, schopnost určování priorit, předvídavost, konstruktivní přístup.
  • Otevřenost učit se novým dovednostem.
  • Znalost oboru výhodou.
  • Řidičský průkaz vítán.

Nabízíme:

  • Dlouhodobá spolupráce (ŽL) v rozsahu celého úvazku.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Možnost cestovat a potkat se s osobnostmi filmové a televizní tvorby.
  • Mezinárodní organizační tým.
  • Seznámení se s dynamicky rozvíjející se kreativní oblastí.
  • Příjemné a inspirativní pracovní prostředí v centru Prahy.

Nástup: březen 2020 nebo po domluvě

Životopis s fotografií, motivační dopis a informaci o vašem možném termínu nástupu zašlete do 31. ledna 2020 na e-mail .