Mezinárodní filmový festival ELBE DOCK – konkurz (Guest Service)

Publikováno 29. 7. 2021

Mezinárodní filmový festival ELBE DOCK hledá posilu na pozici vedoucí/ho oddělení GUEST SERVICE.

ELBE DOCK je soutěžním festivalem evropských režijních debutů a druhých filmů z oblasti hrané, dokumentární a experimentální tvorby, který se každoročně koná v Ústí nad Labem. V rámci festivalu je udílena také Cena Pavla Kouteckého za nejlepší tuzemský dokumentární debut. Do týmu sídlícího v Praze hledáme týmového člověka, který by zvládl koordinaci guest service na letošním ročníku festivalu s možností další spolupráce.

Nabízíme zkrácený pracovní úvazek v kanceláři na Praze 5. Podmínkou spolupráce je osobní účast na celém festivalu v Ústí nad Labem v termínu od 27. 9. do 4. 10. 2021. Očekáváme plné nasazení, ale umíme být flexibilní.

Co bude hlavní náplň práce vedoucího guest service?

  • špičková péče o festivalové hosty (filmové delegace, umělce, industry hosty, festivalovou porotu, lektory workshopů, partnery festivalu a novináře)
  • zajištění ubytování, dopravy, akreditací a pozvánek na festivalové události
  • komunikace s hosty před festivalem
  • práce s festivalovou databází

Jak vypadá ideální kandidát/ka?

  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • spolehlivost, pečlivost a smysl pro detail
  • nadšení pro práci na filmovém festivalu a chuť komunikovat s festivalovými hosty
  • pokročilá znalost práce na PC
  • komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • flexibilita, schopnost řešit mimořádné situace a odolnost vůči stresu
  • zkušenost s festivalovou databází (Eventival) výhodou

A co za to nabízíme?

  • možnost podílet se na filmovém festivalu a pracovat se zajímavými hosty
  • atraktivní pracovní prostředí v pohodovém kolektivu
  • zkrácený pracovní úvazek (ŽL/DPP)
  • možnost další spolupráce na projektech spolku krutón a společnosti bujón

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail .