Uzávěrka 20. 4.

Meeting Brno – konkurz (programový ředitel/ka)

Publikováno 30. 3. 2022

Hledá se programový ředitel/programová ředitelka festivalu Meeting Brno.

Náplň práce:

  • stanovení programové vize festivalu
  • rešerše potenciálních partnerů a účinkujících, kreativní dialog s nimi a vyjednávání podmínek spolupráce
  • tvorba programového plánu, dramaturgie festivalu
  • spolupráce s produkcí festivalu: předání vstupních informací produkci, průběžná komunikace s produkcí, odpovědnost za úspěšnou realizaci akcí
  • spolupráce s festivalovým PR v oblasti mediálních výstupů, komunikace s médii a při tvorbě programové a bilanční brožury a textů anotací k pořadům
  • spolupráce na tvorbě rozpočtu a v oblasti fundraisingu
  • uvádění pořadů během festivalu

Požadujeme:

  • praxi v řízení kulturních projektů
  • orientaci v oblasti kultury a všeobecný přehled
  • zkušenosti s fundraisingem
  • angličtinu na úrovni B2, němčina nebo další jazyk výhodou
  • časovou flexibilitu
  • kreativní myšlení
  • týmová spolupráce
  • komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

  • velmi kreativní práci
  • účast na projektu mezinárodního významu s podporou města Brna a Jihomoravského kraje
  • možnost realizace vlastních nápadů a vize směřování festivalu
  • spolupráci se zahraničními partnery
  • adekvátní finanční odměnu na bázi volné spolupráce
  • flexibilní pracovní dobu
  • zázemí kanceláře v centru Brna

Doba nástupu: srpen 2022. Přítomnost na festivalu 22. až 31. 7. 2022 je žádoucí.

Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu (max. 1 strana A4) do 20. 4. 2022 na adresu .

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru a požádáni o zpracování vize festivalu do roku 2025 (max. 2 strany A4).