Lektor kurzu malby pro dospělé a pro děti

Publikováno 20. 11. 2018

Do výtvarného centra Bubec na Praze 5-Řeporyjích hledáme lektora kurzu malby pro dospělé a výtvarného kurzu pro děti.

Hledáme lektora úterního večerního kurzu malby pro dospělé na druhý semestr (kurz začíná od února). Měl by částečně navazovat na kurz v prvním semestru. V něm se účastníci učí například stlouct svůj blindrám a namalovat obraz akrylovými barvami. Další možností je práce například s olejovými barvami. Kurz probíhá každé úterý od 17.30 do 19.45.

Před kurzem pro dospělé bychom rádi vypsali kurz pro malé děti (3 až 6 let věku) od 16.00 do 17.30. A kurz pro děti 6+ od 14.00 do 16.00. Primárně hledáme lektora již běžícího kurzu pro dospělé, ale máme velkou základnu dětí. Je možné lektorovat pouze kurz pro dospělé, ale s kurzem pro děti by to byla pro lektora i zajímavější finanční odměna. Náplň těchto kurzů bychom společně vymysleli.

Finanční ohodnocení: 200 Kč/hod. při minimálním počtu účastníků a až 300 Kč/hod. při naplnění kurzu.

Vhodné pro studenty uměleckých škol se zaměřením na výtvarnou výchovu, kteří by si chtěli rozšířit svou pedagogickou praxi prací v uměleckém centru.

Hledáme:
– chuť předávat své výtvarné zkušenosti ostatním
– zodpovědný přístup
– výhodou je pedagogické studium výtvarné výchovy nebo studium umělecké školy
– praxe s lektorováním vítána, ale není podmínkou

Nabízíme:
– práci v inspirujícím prostředí a propojení s uměleckým studiem Bubec vedeným sochařem Čestmírem Suškou
– možnost vedení dalších kurzů, víkendových workshopů, příměstských táborů a seberealizace na uměleckých projektech studia Bubec
– práce na DPP nebo živnostenský list

Řeporyje ač jsou na okraji, jsou dobře dostupné vlakem ze Smíchovského nádraží (10 min.) nebo autobusem (6 min.) z Luka, stanice metra B.

Více na www.bubec.cz

Jak na to?
Zašlete nám vaše CV na E .