Kunsthalle Praha – konkurz (kurátor/ka vzdělávacích programů)

Publikováno 18. 1. 2021

Vnímáte vzdělávání jako pevnou součást aktivní společnosti? Víte, jak prezentovat příběhy umění široké veřejnosti, od dětí přes rodiče až po starší generace? Staňte se kurátorkou či kurátorem vzdělávacích programů Kunsthalle Praha a přispějte ke sdílení nových pohledů na umění i na náš svět.

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • Tvorba obsahu programů pro školy a rodiče s dětmi podle dané výstavy a nastavené strategie vzdělávání.
  • Spoluvytváření vzdělávacích programů online.
  • Produkce jednotlivých programů, stejně tak správa jejich rezervace, komunikace se skupinami a pedagogy a koordinace lektorů.
  • Tvorba pracovních listů k jednotlivým výstavám a umělecké sbírce Kunsthalle Praha.

Jaký by měl být Váš profil:

  • Vysokoškolské vzdělání – obor dějiny umění, designu či umělecká pedagogika.
  • Předchozí zkušenost s výukou výtvarné výchovy nebo v edukačních odděleních galerií a muzeí, (minimálně jeden rok).
  • Předchozí zkušenost s online vzděláváním
  • Velmi dobrá znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem.
  • Znalost práce s MS Office, dále InDesign či Photoshop výhodou.

Co nabízíme:

  • Pozice je nabízena na poloviční úvazek s přechodem na plný úvazek v průběhu druhé poloviny roku 2021.
  • Termín nástupu: únor/březen 2021
  • Pracoviště: Evropská 2758/11, Praha 6 (do otevření budovy Kunsthalle Praha na Klárově)

Svůj profesní životopis prosím zašlete naší HR manažerce Dagmar Klimtové na adresu . Pokud budou Vaše zkušenosti a Váš profil odpovídat dané pozici, ozveme se Vám co nejdříve, nejpozději do 14 dnů. Děkujeme za trpělivost a těšíme se na případnou spolupráci!